کامپیوترونیک رو معرفی کن و کسب درآمد کن!

شروع کسب درآمد

آموزش رایگان مقدماتی لینوکس اوبونتو

همواره در دنیا اکثر دستگاه هایی که ما با آنها سر و کار داریم بر پایه سیستم های عامل می باشد سیستم عامل ویندوز یکی از معروف ترین و پرکاربردترین سیستم عامل هایی است که در دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. اما با توجه به مشکلاتی که این سیستم عامل دارد بر آن شدیم تا آموزش رایگان یکی از پرطرفدار ترین سیستم های عامل متن باز را آموزش دهیم. در این دوره میخواهیم سیستم عامل اوبنوتو را به صورت کاملا رایگان آموزش دهیم

ویدیو معرفی دوره

نوع دوره

بر اساس LMS

سطح دوره

مقدماتی

زبان

فارسی

روش دریافت

طبق سرفصل استاد

پشتیبانی

پرسش و پاسخ آنلاین

مدرک

کامپیوترونیک

آموزش رایگان مقدماتی لینوکس اوبونتو

همواره در دنیا اکثر دستگاه هایی که ما با آنها سر و کار داریم بر پایه سیستم های عامل می باشد سیستم عامل ویندوز یکی از معروف ترین و پرکاربردترین سیستم عامل هایی است که در دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. اما با توجه به مشکلاتی که این سیستم عامل دارد بر آن شدیم تا آموزش رایگان یکی از پرطرفدار ترین سیستم های عامل متن باز را آموزش دهیم. در این دوره می خواهیم سیستم عامل اوبنوتو را به صورت کاملا رایگان آموزش دهیم.

سیستم عامل اوبونتو یکی از ساده ترین ، سبک ترین و پرطرفدار ترین سیستم های عاملی است که امروزه درحال استفاده است و در تمامی زمینه ها مانند کامپیوتر ، رباتیک و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیستم عامل متن باز با رابط کاربری نزدیک به ویندوز باعث شده تا کاربران بیشتری را نسبت به دیگر توزیع های لینوکس به خود جذب کند و در عین حال کارایی بالایی را در اختیار کاربران قرار دهد.

ویژگی های این دوره

این دوره در ده فصل دسته بندی شده است و شما می بایست مطابق با سرفصل استاد دوره آموزش ها را تماشا کنید.

در دوره آموزش رایگان اوبونتو می بایست ویدیو ها را به صورت جلسه به جلسه ببینید و پس از گذراندن هر جلسه جلسه بعدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به صورت کاملا خودکار فعال خواهد.

این دوره با کمک هوش مصنوعی خود ، شما را در رسیدن به موفقیت و یادگیری کاملا مفهومی سیستم عامل اوبونتو لینوکس به صورت مفهومی همراهی میکند و هرکجا که سوالی داشتید میتوانید به صورت آنلاین در همان بخش سوال خودتان را مطرح کنید و مدرس دوره در سریعترین زمان به شما پاسخ خواهد داد.

سرفصل های دوره آموزش رایگان مقدماتی لینوکس اوبونتو

برنامه درسی دوره

فصل اول

فصل دوم

فصل سوم

فصل چهارم

فصل پنجم

Free
Free
Free access this course
محمد جواد پاسلار

محمد جواد پاسلار

مدرس دوره های سیستم عامل لینوکس

لینک کوتاه دوره

این دوره را به اشتراک بگذارید

آیا می‌خواهید اعلان‌های فشاری را برای تمام فعالیت‌های اصلی در محل دریافت کنید؟